Kosze prezentowe

Francuskie kosze upominkowe

Wybór odpowiedniego prezentu to nie lada zadanie. Zawsze zastanawiamy się, czy taki upominek wypada, czy się spodoba, czy zaskoczy. Gustowne francuskie rarytasy w postaci kosza prezentowego to świetny pomysł na podarunek. Każdy z nas lubi jedzenie, w szczególności smakołyki, które możliwie posmakuje po raz pierwszy w swoim życiu. Taką ekskluzywną degustację w formie kosza upominkowego możemy wręczyć rodzinie, bliskim, kolegom z pracy, szefowi i nie tylko…

Kosze prezentowe z wyselekcjonowanymi produktami

Nasze kosze prezentowe to kilkanaście kompozycji francuskich produktów, które starannie dobraliśmy z myślą o różnych podniebieniach. W tej ofercie każdy znajdzie wyjątkowy prezent dla szczególnej osoby. Proponujemy między innymi kosze z łakociami, jak np. „Sama słodycz”, jako idealny upominek nie tylko dla dorosłych, ale również dzieci. Poza tym dostępne są także bardziej wykwintne zestawienia naszych koszy delikatesowych. „Wszystkie smaki Francji” lub „Kosz smakosza” zaskoczy najbardziej wymagające kubki smakowe. Oferujemy zarówno mniejsze upominkowe kosze prezentowe składające się z trzech produktów, jak i większe zestawy nawet do trzynastu smakołyków prosto z Francji.

Prezentowe kosze delikatesowe

Nasz nadzwyczajny pomysł na prezent, jakim jest kosz upominkowy sprawdzi się w gronie formalnym, jak i nieformalnym. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć także kosze firmowe oraz kosze świąteczne, które zadowolą amatorów i koneserów kuchni Francuskiej i nie tylko. Prezent w postaci kosza delikatesowego z pewnością wyróżni się pośród innych podarunków i zaskoczy obdarowaną osobę. Gwarantujemy, że na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości.

z 16 produktów
1 / 2