Majonezy

Francuskie majonezy

Oryginalne, importowane z Francji, francuskie majonezy Maille to jedne z najbardziej uznanych sosów na świecie. Ich wyrazisty smak i aromat doceniany jest przez najlepszych francuskich szefów kuchni. Doskonale nadają się do wykwintnych dań, ale znajdą swoje miejsce także w innych, bardziej tradycyjnych kuchniach. Ich największą zaletą jest dojrzały i delikatny posmak, który zawdzięcza tradycyjnej recepturze francuskiej firmy Maille. Wykonany jest z najwyższej jakości oleju i kurzych jaj z wolnego wybiegu, przez co zadowoli kubki smakowe nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Majonezy Maille prosto z Francji

W ofercie naszego sklepu z delikatesami i przysmakami francuskimi, znajdą Państwo kilka rodzajów francuskich majonezów firmy Maille. Zachęcamy do spróbowania każdego z nich, z powodu ich wyjątkowego i oryginalnego smaku.

Wszystkie dostępne produkty dostępne na naszej stronie internetowej są sprowadzane przez nas z południowych regionów Francji. Zapraszamy także do zapoznania się z musztardami francuskimi i sosami winegret dostępnymi w naszej ofercie.

z 1 produktu
1 / 1