Pasztety

Francuskie pasztety

Delikatne i wyrafinowane pasztety francuskie to starannie wyselekcjonowane pasztety wieprzowe, drobiowe, z dziczyzny, smalce, salcesony oraz foie gras. Sprowadzane prosto z Francji produkty spożywcze odznaczają się oryginalną recepturą oraz rzemieślniczym wykonaniem. Doskonałe jako dodatek do chleba, a także stanowią idealne połączenie z oryginalnymi francuskimi konfiturami. Ich aromat oraz wyszukany smak przeniesie Państwa w południowe regiony Prowansji i Marsylii, dzięki doprawieniu pasztetów najlepszymi przyprawami.

Pyszne, tradycyjne pasztety francuskie

W ofercie naszego sklepu z francuskimi delikatesami i produktami spożywczymi znajdą Państwo naturalną oraz lokalną żywność w tym między innymi pasztety francuskie. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są sprowadzane prosto od sprawdzonych, regionalnych sprzedawców, mając w trosce zadowolenie oraz zaufanie naszych klientów.

Na naszej stronie z luksusowymi, francuskimi delikatesami kupią Państwo jedynie najlepsze i najbardziej ekskluzywne pasztety i nie tylko, marek takich jak: Larnaudie, La Parfait, Jean Brunet, Davin oraz wielu innych lokalnych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą pysznych pasztetów francuskich i terrine.

z 28 produktów
1 / 3