Musztardy

Francuskie musztardy

Sprowadzane prosto z Francji, francuskie musztardy Maille to najwyższej klasy sosy używane przez największych szefów kuchni. Stanowią idealny dodatek do wyrafinowanych dań mięsnych, warzyw, sałatek lub przekąsek. Francuskie musztardy doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, dodając swojego subtelnego i nietuzinkowego smaku do potraw. Tradycyjna receptura wyrobu musztard Maille zapewnia doskonały smak i satysfakcję każdego smakosza. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych składników i przypraw.

Musztardy Maille do francuskich potraw i nie tylko

W asortymencie naszego internetowego sklepu z delikatesami i żywnością francuską znajdą Państwo luksusowe produkty takie jak musztardy francuskie. Wszystkie nasze przysmaki sprowadzamy prosto z południowych regionów Francji od sprawdzonych sprzedawców, mając w trosce zadowolenie naszych klientów. Francuskie musztardy firmy Maille, musztardy Dijon i wiele innych, należą do najlepszych ze swojego rodzaju. Ich wieloletnia tradycyjna receptura stanowi gwarancję jakości samą w sobie.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą francuskich delikatesów i przysmaków w tym również francuskich majonezów i sosów winegret.

z 10 produktów
1 / 1