Ogórki

Francuskie ogórki

Tradycyjnej receptury, ogórki francuskie Maille stanowią idealny dodatek do wyszukanych dań mięsnych, warzyw, pasztetów i serów. Doskonałe w smaku. Przyprawiane starannie wyselekcjonowanymi ziołami i octem. Chrupiące i pełne aromatu francuskie korniszony znakomicie sprawdzą się w każdej kuchni, dodając subtelny i wyrafinowany charakter każdej potrawie. Produkowane z oryginalnego przepisu firmy Maille z 1747 roku, francuskie ogórki to kwintesencja dobrego smaku.

Ogórki Maille i korniszony z Francji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z delikatesami francuskimi. Znajdą u nas Państwo najlepsze i najbardziej luksusowe produkty spożywcze importowane prosto z Francji od lokalnych sprzedawców i z ekskluzywnych sklepów. Sprzedawane przez nas przysmaki, w tym ogórki francuskie, stanowią idealne połączenie dobrego gustu i elegancji. Są świetnym rozwiązaniem na firmowe przyjęcie, imprezę w ogrodzie czy jako dodatek do bardziej tradycyjnych dań.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do sprawdzenia naszych francuskich delikatesów takich jak oryginalne francuskie ogórki, czy jadalne kasztany.

No products found

Nie znaleziono żadnych produktów

Przeglądaj produkty